Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Softvér na mieru

Vyvíja a programuje náš stabilný interný tím, plynule beží na vašich serveroch alebo u nás v cloude.

Potrebujete naprogramovať unikátne alebo veľmi špecifické riešenie pre váš biznis? Máte mnoho podnikateľských nápadov, ale chýbajú vám skúsení IT špecialisti?

square icon of page
image header

Softvér na mieru:

1
je vytvorený presne podľa vašich zadaní, potrieb a požiadaviek,
2
efektívne prepája hardvér a softvér,
3
vyvíja a programuje náš stabilný interný tím ľudí,
4
môže byť dizajnovaný pre počítače, mobilné zariadenia, PDA aj IoT
5
využíva cloudové riešenia a umelú inteligenciu (AI),
6
plynule beží na vašich serveroch alebo aj u nás v cloude.

Spoľahnite sa na odborníkov

Máme interných programátorov, ktorí sú našimi dlhoročnými zamestnancami. Ovládajú množstvo programovacích jazykov a databázových systémov. Máme dostatok kapacít a schopností aj pre náročné projekty.

Zanalyzujeme situáciu

Priamo u vás zistíme vaše priority a ciele. Zanalyzujeme problémy, pochopíme procesy a zaevidujeme súvisiace požiadavky. Cieľom je pochopiť súčasné očakávania používateľov a navrhnúť variantné riešenia vašich problémov.

Nájdeme riešenie

Výsledkom analýzy je návrh riešenia. Po odsúhlasení návrhu požadovanú funkcionalitu naprogramujeme, otestujeme a nasadíme do produkčného prostredia. Týmto však nekončíme. Riešenie ďalej servisujeme a v prípade potreby aktualizujeme.

Vyberte si z našich softvérov

image icon

Aukčný portál

Prostredníctvom aukčného systému AukciaAs.sk je možné realizovať elektronické aukcie v procese verejného obstarávania aj pri komerčných nákupoch a predajoch. Aukcia Vám umožní výrazné úspory pri nákupe tovarov a služieb a naopak vyššie výnosy pri predajoch nepotrebného majetku.


vyskúšať
image icon

LLarGo

Začínate s podnikaním a potrebujete jednoduchý a cenovo dostupný fakturačno‑skladový systém? Chcete ho prepojiť s eKasou a e‑shopom? Chcete mať dáta v bezpečí, prístupné odkiaľkoľvek a z viacerých zariadení? LLarGo je intuitívny fakturačno‑skladový softvér a využíva výhody cloudu.


vyskúšať
image icon

Ekasa ISKasa

Otvárate prevádzku a potrebujete rýchlu eKasu s kvalitným pokladničným systémom? Máte pokladnice viazané iba na jedno miesto a chýba vám mobilné riešenie? Rýchly, prehľadný a sieťovo riešený softvér Ekasa s chráneným dátovým úložiskom. ISKasa zaručujeme rýchlosť, spoľahlivosť a stabilitu.


vyskúšať

Naše softvéri sú úspešné v nasledovných odvetviach:

image icon

Veľkoobchod/Maloobchod

image icon

Logistika

image icon

Verejný sektor

image icon

Poľnohospodárstvo

Príbeh klienta

image logo client

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Zadanie:

Spoločnosť SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o. (člen Agrana group) potrebovala zefektívniť výkup cukrovej repy.

Situácia pred implementáciou vážneho systému:

Výkup cukrovej repy bol ovládaný manuálne. Bolo to pomalé a personálne náročné. Vozidlá, privážajúce cukrovú repu, čakali v dlhých kolónach na váhu. Váženie a následné vyhodnotenie hmotnosti, čistoty a kvality suroviny bolo nepresné, čo spôsobovalo problémy vo výrobe cukru.

Situácia po implementácii vážneho systému:

Do vozidiel privážajúcich cukrovú repu sme nainštalovali čipové karty. Na základe údajov z karty systém dokáže optimalizovať počet vozidiel na váhe. Vstupná aj výstupná váha sú riadené pomocou rapsberry pi, ktoré automatizujú proces váženia a vyhodnotenia hmotnosti a čistoty cukrovej repy. Získané údaje sú posielané do laboratória na vyhodnotenie cukornatosti. Na základe toho sa plánuje výroba. Ako bonus sme doprogramovali aj automatickú fakturáciu a reporty.

Zrýchlil a zefektívnil sa výkup repy, odstránili sa prestoje, znížila sa personálna náročnosť a odstránila sa chybovosť.
Ak chcete dostávať novinky pravidelne, prihláste sa do nášho newslettra.
Neváhajte nás kontaktovať:
image icon image icon image icon
Pažitná 1017/37
926 01, Sereď, Slovakia