Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
image header

Podpora

Klientská podpora je pevnou súčasťou dodávky všetkých našich riešení. Môžete sa na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Agilná podpora zahŕňa:

image icon

Implementácia softvéru

Počas implementácie riešení sme vám plne k dispozícii. Naši experti sú online alebo priamo na mieste. Zabezpečíme vám školenie a používateľské príručky. Cieľom je, aby proces implementácie prebehol hladko a čo najrýchlejšie.
image icon

Technická podpora a správa

Sledujeme legislatívu a súvisiace aktualizácie automaticky zahŕňame do našich riešení. Vďaka vzdialenej správe realizujeme servisné zásahy online, a to nielen v pracovných dňoch, ale v prípade ťažkostí aj mimo pracovnej doby. Naši technici detailne poznajú procesy našich zákazníkov. Aj podpora je u nás šitá na mieru.
image icon

Poradenstvo a konzultácie

Konzultácie a poradenstvo sú štandardnou súčasťou našich služieb. Realizujeme školenia, ktoré vám umožnia využívať naše riešenia efektívnejšie. Naši technickí odborníci sú vám k dispozícii on‑line, telefonicky aj osobne.
image icon

Úpravy softvérových riešení

Vieme, že každé odvetvie a každá spoločnosť je špecifická. Všetky naše riešenia preto vieme upraviť a doladiť na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb. Každý projekt úpravy obsahuje analýzu, dátum realizácie, zodpovednú osobu a cenu.
image icon

Systémová integrácia

Úspešne spájame rôzne komponenty a systémy do jedného funkčného celku. Sme experti na prepájanie hardvéru ‑ napríklad PDA - so softvérom. Dokážeme integrovať viaceré typy softvérov do jedného systému. Dosiahneme tým plynulú výmenu informácií a optimalizáciu firemných procesov.
Zóna pre klienta

Aktuálny stav projektu a čerpanie servisných hodín môžete jednoducho sledovať po prihlásení sa do klientskeho konta na stránke support.llarik.sk
kontaktujte nás
Ak chcete dostávať novinky pravidelne, prihláste sa do nášho newslettra.
Neváhajte nás kontaktovať:
image icon image icon image icon
Pažitná 1017/37
926 01, Sereď, Slovakia