Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Eshop na mieru

Konečne online e‑shop. Rýchly, prehľadný, stabilný.

Vedia vaši zákazníci ľahko a komfortne nakúpiť? Viete rýchlo vybaviť zákaznícku objednávku?

square icon of page
image header

Eshop na mieru:

1
Je stabilné a robustné cloudové riešenie pre e‑commerce
2
Zobrazuje údaje o skutočných zásobách v reálnom čase
3
Má používateľsky prívetivý vyhľadávač, ktorý uľahčuje nakupovanie
4
Je SEO optimalizovaný
image icon

Bezvýpadkové riešenie

Dostupnosť a bezpečnosť služieb sú pre nás alfou a omegou. Prevádzku Eshopu preto zabezpečujeme prostredníctvom serverových fariem s dostupnosťou 24/7/365. Rozkladáme databázovú záťaž na viac serverov. Pri zvýšenej záťaži - najmä počas nákupných špičiek - sa automatizovane pridávajú ďalšie servery.
image icon

Cenotvorba a produkty

Eshop s prehľadom manažuje zľavy, akcie, bonusy, kupóny a iné personalizácie cien pre vašich zákazníkov. Pri jednotlivých tovaroch vie zobraziť šaržu, exspiráciu či výrobné číslo. Po prepnutí na zvolenú jazykovú mutáciu, Eshop automaticky prepočíta ceny položiek a zobrazí ich v zvolenej mene.
image icon

Zmeny v reálnom čase

Váš zákazník pri objednávaní vidí skutočné zásoby a aktualizované ceny. Všetky záznamy vykonané v skladovej evidencii sa automaticky zobrazia v e‑shope. Všetky objednávky generované vo vašom e‑shope sa automaticky zaznamenajú v informačnom systéme. Každá zmena sa eviduje v reálnom čase.
image icon

Dôveryhodnosť a transparentnosť

Eshop LLARIK preto umožňuje implementovať odporúčací systém a je prepojiteľný na hodnoverné cenové porovnávače. Súčasťou Eshopu sú interný vyhľadávač tovarov, a tiež tzv. strážny pes (watchdog), ktorý stráži dostupnosť produktov a pohyb cien.
image icon

Platby

Štandardnou súčasťou každého e‑shopu je automatické vygenerovanie faktúry výber spôsobu platby. Naše riešenie Eshopu zahŕňa všetky najpoužívanejšie online platby, vrátane zapracovania platobných brán.
image icon

Expedícia

Zákazníci si môžu vybrať spôsob prevzatia objednávky. Od osobného odberu, cez odberné miesto až po prepravnú službu. Urýchlenie vybavenia objednávky podporuje automatická tlač balíkových štítkov pre konkrétne kuriérske spoločnosti.
image icon

SEO

Jednoduchým zadaním základných informácií o tovaroch sa automaticky aktivuje pokročilé SEO (Search Engine Optimization). Práve SEO je kľúčom k zvyšovaniu neplatenej kvantity a kvality návštevnosti cez internetové vyhľadávače.
image icon

Reklamácie efektívne

Riešenie Eshop vám prináša sofistikované, variabilné a rýchle spracovanie reklamácií a servisných objednávok. Rýchlejšie a efektívne vyriešené reklamácie sú pre váš e‑shop príležitosť, ako získať výhodu a náskok pred konkurenciou.

Príbeh klienta

image logo client

Kveta, s.r.o.

Zadanie:

Spoločnosť Kveta,s.r.o. potrebovala zefektívniť proces objednávania tovaru zákazníkmi

Situácia pred implementáciou webovej aplikácie:

Nakoľko spoločnosť Kveta distribuuje tovar dizajnového charakteru so špecifikom sezónnosti, jej veľkoobchodní zákazníci chodili na výbery priamo do fyzického showroomu. Bolo to zdĺhavé, prácne a nepraktické.

Situácia po implementácii webovej aplikácie:

Obchodníci spoločnosti nadefinujú v aplikácii jednotlivé sezóny s konkrétnym tovarom. Zákazník si prostredníctvom virtuálnej prechádzky dokáže vytvoriť prehľad o sezóne a následne objednávku pre konkrétnu sezónu ešte pred naskladnením. Po naskladnení tovaru dostane zákazník informáciu o dostupnosti a následne si môže zadefinovať, ktorý tovar a v akom časovom horizonte si žiada odobrať.

Zvýšil sa komfort pre zákazníka. Zlepšila a zrýchlila sa logistika dodávok. Znížila sa prácnosť pri vybavení obchodného prípadu.
Ak chcete dostávať novinky pravidelne, prihláste sa do nášho newslettra.
Neváhajte nás kontaktovať:
image icon image icon image icon
Pažitná 1017/37
926 01, Sereď, Slovakia