Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Datahosting

Využite služby profesionálneho datacentra

Chcete odstrániť investičné náklady a znížiť výdavky na prevádzku?
Trápia vás bezpečnostné diery a výpadky vášho terajšieho riešenia?

Venujte sa svojmu biznisu a podporné služby prenechajte profesionálom.

square icon of page
image header
1
Poskytujeme služby pokročilého cloud computingu a datahosting.
2
Uložené dáta chránime pred zneužitím, poškodením alebo stratou.
3
Spĺňame všetky podmienky aktuálnej legislatívy, máme certifikácie a bezpečnostné audity.
4
Na hladký chod systémov dohliada celý tím profesionálnych administrátorov.
5
Pravidelne obnovujeme a modernizujeme našu infraštruktúru a bezpečnostné prvky.
image icon

Infraštruktúra ako služba
(IaaS)

Predstavuje možnosť prenájmu hardvéru s požadovanými parametrami (kapacita, výkon). Z doplnkových služieb poskytujeme správu e-mailového servera, registráciu domén, inštaláciu bezpečnostných SSL certifikátov alebo elektronického podpisu.
image icon

Platforma ako služba
(PaaS)

Zahŕňa prenájom hardvéru s požadovanou kapacitou. Súčasťou služby je aj prenájom operačného systému (Linux, Windows) a bezpečnostných prvkov (antivírusová a antispamová ochrana). Samozrejmosťou je monitoring, administrácia a zálohovanie dát.
image icon

Softvér ako služba
(SaaS)

Okrem prenájmu a administrácie infraštruktúry si môžete prenajať aj nami vyvinuté a podporované aplikácie a riešenia. Sú to najmä ERP systémy pre malé aj veľké spoločnosti, e-shop, rezervačný systém - jednoducho všetko pre úspešný biznis.
Dôverujte vyškolenému tímu profesionálov. Naši administrátori sú vzájomne zastupiteľní a neustále sa vzdelávajú. Ich prácou je nachádzať pre vás najlepšie riešenia.

image icon

Bezvýpadkové riešenie

Spoľahnite sa na riešenia pre najnáročnejších používateľov. Poskytujeme bezpečnú a rýchlu infraštruktúru s profesionálnou administráciou. Staviame výhradne na špičkových technológiách. Konektivita dátového centra je riešená niekoľkými optickými spojmi od rôznych poskytovateľov. Pripojenie sa realizuje cez BGP protokol a je zálohované profi spojom vo Fixed Wireless Access (FWA) pásme.

image icon

Dostupnosť a bezpečnosť na vysokej úrovni

Dostupnosť a bezpečnosť služieb sú pre nás alfou a omegou. Dáta sú vnútri virtuálnej siete zabezpečené viacúrovňovou autentifikáciou. Prevádzku zabezpečujeme prostredníctvom serverových fariem s dostupnosťou 24/7/365. Rozkladáme databázovú záťaž na rôzne servery, pričom minimálna konfigurácia sú tri servery. Pri zvýšenej záťaži sa automatizovane pridávajú ďalšie servery.

image icon

Vaše dáta sú bezpečne uložené na viacerých miestach

Všetky hardvérové prvky sú plne redundantné. Redundancia zabezpečuje zdvojený zápis dát na viac serverov v rovnakom čase. Sieťové prvky, servery aj diskové polia majú zdvojené pripojenie do elektrickej siete. Jednotlivé časti siete sú navzájom poprepájané.

image icon

Aplikácie stabilne fungujú aj v prípade preťaženia

Stabilitu zabezpečujeme duplikovaním aplikácií v reálnom čase na minimálne dvoch inštanciách. Štandardne realizujeme pravidelné zálohovanie. Stabilitu napájania elektrickou energiou obstarávajú generátory s automatickým štartom.

Bezpečnosť


Ochrana dát pred zneužitím

Z pohľadu ochrany údajov sú kľúčovými faktormi predovšetkým ľudia a technika. Pri výbere kolegov sme mimoriadne nároční a neposudzujeme len ich odbornosť. Veľmi dôležité sú aj spoľahlivosť, lojalita a korektnosť. Naši administrátori sú vzájomne plne zastupiteľní a ich odbornosť je pravidelne preverovaná.

Ochrana dát pred útokom

Všetky vaše dáta sú uložené vo virtuálnych sieťach. Používateľ sa jedným prístupovým údajom hlási do aplikácie a ďalším získa prístup k dátam. Zabezpečenie dát na vstupe je riešené prostredníctvom firewallov. Antivírové a antispamové aplikácie sú samozrejmosťou.

Ochrana dát pred zlyhaním

Aplikácie v našom datacentre bežia na diskových poliach s plnou redundanciou. Striktne oddeľujeme aplikačné, databázové a mailové servery. V prípade útoku nemôže dôjsť k poškodeniu aplikácie alebo dát. Pre klientov zabezpečujeme pravidelné zálohovanie a tiež obnovenie dát zo zálohy.
Ak chcete dostávať novinky pravidelne, prihláste sa do nášho newslettra.
Neváhajte nás kontaktovať:
image icon image icon image icon
Pažitná 1017/37
926 01, Sereď, Slovakia